Jump to content

Newbie Guide - Czyli to co najważniejsze.


Guest

Recommended Posts

Dzieki za info :)

 

nie ma za co :) Po to jest nasze forum ;)

Co się stało z The Island, że żadna organizacja nie jest tam obecnie aktywna? Zamykają to miasto?

Island jest "sezonowe", pierwszy sezon się kończy i za jakiś czas zacznie się drugi.

Link to comment
Share on other sites

Koniec sezonu. Nie brałem udziału w tym cyrku na wyspie, więc nie wiem czy managerowie mieli wybór co do nowej lokalizacji swoich wyspiarzy. Twój został zesłany do Amsterdamu, gdyż twój manager base to Amsterdam.

 

Narazie rozgrywany jest turniej by wyłonić najlepszego zawodnika na wyspie. Zapewne po turnieju, lub kilka dni po nim zostanie ogłoszona druga edycja.

Link to comment
Share on other sites

Nie, gdyż ideą jaka przyświeca "The Island" jest imitacja czasów z początku gry. Brak jakiegokolwiek wkładu finansowego (rozumiem przez to przelewanie $ z konta managera na konto zawodnika/interesu na wyspie), zakładając biznes musisz wziąć kredyt itp itd.

 

W zwiazku z tym iż ma być imitacja czasów z początku gry zawodnik który był w I sezonie na wyspie raczej nie będzie miał prawa powrotu. Nowy sezon - nowy zawodnik, chociaż jakiś czas temu była dyskusja dot. zawodników z I sezonu, jednakże nie będąc zainteresowany nie śledziłem owej dyskusji.

Link to comment
Share on other sites

Nie, gdyż ideą jaka przyświeca "The Island" jest imitacja czasów z początku gry. Brak jakiegokolwiek wkładu finansowego (rozumiem przez to przelewanie $ z konta managera na konto zawodnika/interesu na wyspie), zakładając biznes musisz wziąć kredyt itp itd.

 

W zwiazku z tym iż ma być imitacja czasów z początku gry zawodnik który był w I sezonie na wyspie raczej nie będzie miał prawa powrotu. Nowy sezon - nowy zawodnik, chociaż jakiś czas temu była dyskusja dot. zawodników z I sezonu, jednakże nie będąc zainteresowany nie śledziłem owej dyskusji.

Nie ma powrotów. Island miało być miejsce gdzie nowi manager'owie mogą "oswoić się" z grą na równych warunkach.

Link to comment
Share on other sites

Nie ma powrotów. Island miało być miejsce gdzie nowi manager'owie mogą "oswoić się" z grą na równych warunkach.

Nie nazwał bym tego do końca równymi warunkami. Starzy wyjadacze mają tą przewagę że mają już jakieś pojęcie o ustawianiu taktyki ;).

Link to comment
Share on other sites

Nie nazwał bym tego do końca równymi warunkami. Starzy wyjadacze mają tą przewagę że mają już jakieś pojęcie o ustawianiu taktyki ;).

Ale nie ma elitarnych gymów jak normalnie, więc nie ma przewagi treningu. To samo z kasą. Suppsy są praktycznie jedne i te same...więc dosyć równy grunt dla każdego. Poza tym hiddensy wciąż mogą zrujnować nawet najlepszą taktykę.

Link to comment
Share on other sites

Co doradzilibyście taktycznie na takiego przeciwnika- http://mmatycoon.com/fighterprofilepublic.php?FID=183979 mój zawodnik- http://mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=227956 jaka taktyka będzie dobra?

Modlitwa :D.

 

Twój zawodnik zebrał wszystkie ciosy na szczekę, wnioskuję że ma znikomą lub żadną ilość pointsów w striking def. Mufasa ma przewagę w zapasach, stójce, clinchu i prawdopodobnie w parterze, jako że jest znacznie starszy i miał więcej czasu na trening. Low kickami urwie twojemu zawodnikowi nogi, porozcina go w clinchu potem zrobi z niego kwiczącą świnkę w parterze. Twój zawodnik ma tylko umiejętności parterowe, sub off. On ma gnp i sub.

Link to comment
Share on other sites

Co doradzilibyście taktycznie na takiego przeciwnika- http://mmatycoon.com/fighterprofilepublic.php?FID=183979 mój zawodnik- http://mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=227956 jaka taktyka będzie dobra?

Proponuje zaczynac od organizacji które mają ID Restriction jak najbliższe twojemu. W ten sposób będziesz dostawał walki z podobnymi sobie zawodnikami - co da ci czas na trening.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pomoże ktoś ustawić odpowiednią taktyke?

to mój zawodnik: http://mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=223625

Wiem, że jego przeciwnik we wszystkich walkach wchodzi w clinch i wychodzi czym zdobywa przewagę i kończy walkę przez TKO w klinczu. Jak mam ustawic zeby mój nie dał sie tak łatwo punktować i żeby postarał się skonczyc walke przed czasem? obalić będzie ciezko bo nie mam takedown off. Mam clinchork na 10, bo tyle udalo mi sie zrobic w przygotowaniach pod niego. Punches mam 13 i striking defense 12.

Link to comment
Share on other sites

100 stay on the outside, 60-65 stay in clinch. Możesz kliknąć też allow opp takedowns i allow break clinch, żeby łatwiej uciekać z klinczu i jeśli on spróbuje przewracać, to mu na to pozwolisz. Nie ma sensu bronić obaleń, skoro masz przewagę w BJJ.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Escapes - używane przy ucieczce z parteru. Wstanie będąc w dosiadzie (będąc na górze). Czasem udaje się zepchnąć przeciwnika będącego w pozycji dominującej i wstanie, aczkolwiek wymaga to skilli.

 

Transition - zmiana pozycji w parterze.

Link to comment
Share on other sites

z tego co doczytalem to tworzac zawodnika na wyspie, po zakonczeniu sezonu zostaje on zeslany do mojego miasta. czy ten zawodnik zostaje juz dla mnie na stale, jako dodatkowy fighter slot? czy zeby zaczac znowu na wyspie, musze skasowac poprzedniego 'wyspiarza'? czy to jest cosezonowy dodatkowy zawodnik w dlugoterminowym spojrzeniu?

 

Pozdrawiam :)

 

p.s. edit: czy ktos organizuje sprzedaze vipow za pieniadze menedzera w grze? jak to teraz wyglada?

Link to comment
Share on other sites

Nie znam odpowiedzi na te pytania, gdyż nie interesuje się The Island, jednak myślę że nie dostaniesz tego slota na stałe, tylko na okres posiadania tego zawodnika na wyspie.

 

Wstawiłem Ci link do tematu na General Game Discussion, w innym dziale. Przelewasz kasę na konto managera (ty płacisz podatek od transakcji) a on poprzez "PayPal donation" przelewa kasę na twojego VIPa. W tej opcji Mike musi ręcznie dodać ci VIP days.

Link to comment
Share on other sites

Co do wyspy...jakoś nikt o to wcześniej nie pytał. Wydaje mi się że jeśli masz wolny slot, to on go zajmie a jeśli nie - zostanie automatycznie wypuszczony...aczkolwiek zaciągne języka i zapytam :)

 

Najogolniej co do platności za VIPa - 300k za 3 miesiące, 600k za 6 miesiecy i 1m za rok. Po takich cenach ja przynajmniej kupuje.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...