Jump to content

Newbie Guide - Czyli to co najważniejsze.


Guest

Recommended Posts

W "zwykłych"? .-. A są "niezwykłe" organizacje? o:

 

Jeśli nie masz lotu ustalonego 72h przed walką dostajesz PW że nie masz lotu zabookowanego. 48h przed walką system bookuje ci lot automatycznie, ale w klasie ekonomicznej I DOKŁADNIE na czas, więc nie zregenerujesz energii straconej na lot. Tak jest zawsze w każdej organizacji

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

trening weights to trenowanie strenght. Weight loss działa nie zależnie od tego co trenujesz. Możesz nie trenować wgl i tak waga będzie spadać(odżywka Q160 = 0.27lbs za każdą sesję treningową)

Link to comment
Share on other sites

12 MT 1 Boxing resta w zapasy.

W secondaries'ach - TDD, Transitions i Defensive Grappling.

 

Potem trenujesz po kolei wszystko od Punches do Striking defense, bo przy okazji trenowania tego będzie trenował Boxing i MT.

 

Physicals - max cardio i agillity, potem trenujesz je też po kolei.

Link to comment
Share on other sites

chodzilo o zwykle walki, nie organziacje :P bo wiem np. ze w TWGC bodajze nie ma auto-podrozy. dzieki za odp ;)

Moja 1 gala:

 

2000 hala

0 darowych biletów

sprzedane bilety 2000

 

ogólny zysk: 76k ;) Da się? Da się :)

Link to comment
Share on other sites

12 MT 1 Boxing resta w zapasy.

W secondaries'ach - TDD, Transitions i Defensive Grappling.

 

Potem trenujesz po kolei wszystko od Punches do Striking defense, bo przy okazji trenowania tego będzie trenował Boxing i MT.

 

Physicals - max cardio i agillity, potem trenujesz je też po kolei.

Ale to grappling i transitions u kickboxera tez trzeba cwiczyc? Pytam bo mam dwoch kb i nic nie wygrywaja u nie wiem czemu :(

Link to comment
Share on other sites

Nie, ale gdzieś te punkty musisz wrzucić a skoro ma być kickboxerem to nie wrzucajcie nic w secondaries'y strikingowe, bo trenowanie ich podbija też primaries'y. Kickboxerowi potrzebne tylko zapasy, które mają wpływ na walkę w klinczu.

 

Co do twoich zawodników:

http://www.mmatycoon.com/fighterprofilepublic.php?FID=246741 - szklana szczęka

 

http://www.mmatycoon.com/fighterprofilepublic.php?FID=231785 - szklana szczęka.

 

Po prostu miałeś pecha przy losowaniu hidden'ów odpowiadających za szczękę

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

ok dzięki, bo słyszałem opinie, że należy trenować 2 rzeczy plus conajmniej po jednym sparingu boksu/mt/zapasow i bjj w tygodniu

Ja z reguły trenuje po kolei, np. Punches -> striking defense (przy obu sparringi boksu), potem Kicks -> clinchwork (przy obu sparingi MT), potem TD -> TDD (plus sparingi zapasów), potem DG -> transitions/submissions (zależy co potrzebujesz bardziej no i oczywiście sparringi BJJ)

Link to comment
Share on other sites

Zepsuli mi trochę zabawe tym, ze nie moglem zalogowac sie przez 4 dni :/ Nie ustawilem taktyki i przegrałem wygraną walkę ;D

Macie pomysl jak rozkrecic turniej? bo robie dla samych 25 latkow, ale nie mam pojecia jak rozreklamować go. Zrobiłem temat na forum i wysłalem masową wiadomośc do zawodnikow z mojej org. Mam nadzieje, ze jakos mi sie uda. To moj pierwszy turniej

Link to comment
Share on other sites

Ogromna nagroda, najlepiej VIP. Nie duży format (do 8-10 zawodników, w zależności od formatu), reklama na forum obowiązkowa. Nie zaszkodziłoby też mieć poparcie kogoś kto na forum ma jakieś znaczenie. A i posiadanie dobrych układów z kilkoma poważnymi managerami by nie zaszkodziło.

 

Teraz nie rozkręcisz poważnego turnieju bez znajomości, bo 90% managerów trzęsie się ze strachu przed utratą hype'u.

Link to comment
Share on other sites

Witam.

 

Nowy gracz ze mnie i mam pytanko bardzo ważne dla mnie...

 

The Island: stworzyłem tam zawodnika i poaptrzyłem, że nie ma żadnych lotów ani żadnego transportu z tego/do tego miejsca - to jakiś bug, czy celowe działanie? Zostawiać zawodnika, czy rezygnować z tego miejsca?

Link to comment
Share on other sites

Island to takie miejsce dla nowych graczy gdzie są w miarę równe szanse. Nie można wysyłać tam zawodników pieniędzy, nie można ich przenosić a nic (automatycznie są przeniesieni po zakończeniu sezonu)

 

Czy zostawić go? Nie wiem, twoja decyzja. Nie spotkasz tam raczej żadnego mega koksa, więc szanse są wyrównane - a przy okazji zdobędziesz trochę doświadczenia. Ale jeśli wolisz bardziej otwartą grę, to nie ma sensu dotykać nawet Wyspy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...