Jump to content

Newbie Guide - Czyli to co najważniejsze.


Guest

Recommended Posts

6 miesięcy jeśli dobrze pamiętam :)

 

Zawodnik starzeje się raz na 12 tygodni (3 miesiące), za "datę urodzenia" bierze się date stworzenia go. Z każdym rokiem stopniowo spada mu prędkość nauki (coraz dłużej zajmuje "upgrade" jego skilli), więc jeśli tworzysz 25 latka to raczej świata nim nie zawojujesz - ale z drugiej strony to dobry sposob na zdpbycie doświadczenia, bo 25latkiem możesz spokojnie walczyć w jakichś mniejszych organizacjach. 18latek to z reguły projekt - walczenie nim od razu to bezsens, trzeba poświęcić dobrych 3-4 miesięcy minimum (z dobrą szybkością nauki) żeby był w stanie rzeczywiście walczyć, więc to wymaga planu i cierpliwości ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Teraz to głównie zależy od kontuzji i "skill cap" czyli maskimum jakie zawodnik może osiągnąć (obecnie to jest CHYBA 74 albo 79%). Po 250 dniach kontuzji (łącznie zebranych w karierze) skille zaczynają spadać. Co do wieku...to wydaje mi się że coś koło 30.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kase zdobywasz walcząc. Im zawodnik ma wiecej hype/popularity lub też umiejętności tym więcej dostanie na kontrakcie. Kase możesz dostać również od sponsorów, ale to nie będzie duża suma. Na początek powalcz w QFC i rozwiń zawodników, a gdy już coś wygrają szukaj org z podobnym ID do twojego zawodnika, tak żebyś miał jakieś szanse, wtedy kariera powinna nabrać tempa.. Nie oszukując najlepszym sposobem na zarobek jest prowadzenie własnej działalności np. sklepu, organizacji, gymu.

Link to comment
Share on other sites

Zeby zalozyc biznes musisz mieć wykupionego VIPa. Ja osobiście wybrałem organizacje i nie żałuje. Zarabiam tyle, że stać mnie na kupno VIPa za pieniądze z gry. Też wiele czasu na gre nie mam, ale prowadzenie organizcje, która daje mi ponad 60k tygodniowo (kiedyś mialem org ktora dawala mi ponad 200k tygodniowo) nie jest wymagające. Nie robie z mojej org UFC, tylko mam tam swoją baze zawodników, którzy ze sobą na jakimś tam poziomie rywalizuja i tyle. Nie angazuje sie mocno, bo to tylko gra :)

Link to comment
Share on other sites

organizacje raczej bym odradzal na start (jesli ma sie 0 na koncie, w innym razie fajna sprawa dosyc). mozna sie za nia wziac, ale z 50k pozyczki na rozruch ciezko ruszyc z miejsca, jesli chodzi o kontraktowanie zawodnikow. no chyba, ze komus nie przeszkadza wolniejszy rozwoj :P ale od drugiej gali w wiekszosci przypadkow zaczyna sie zarabiac, wiec wtedy juz sie to kreci ;)

 

od siebie radzilbym wziac sie za pisanie zapowiedzi np. dla jakichs organizacji, tyle ze na to trzeba miec tez czas. najlepszy sposob na ruszenie od zera, zaoszczedzenie kasy i wtedy mozna juz zrobic co sie chce ;)

Link to comment
Share on other sites

Żeby zawodnicy ci coś zarobili, musiałbyś ich mieć w organizacji conajmniej top 15 i umówić się na kontrakt 1/1/1, a kasę za walki i za podpisanie kontraktu żeby przesłali bezpośrednio tobie (zapewne ok.20k by to było za walkę, plus kolejne tyle jeśli wygrasz). Nie spodziewaj się nie wiadomo czego, bo mało kto szasta kasą na tyle żeby każdemu dać kontrakt typu 50k/50k/50k)

Link to comment
Share on other sites

...Nieźle, dobry początek...

 

NAJPIERW zbiera się informacje, POTEM się coś robi. Wybrałeś sobie możliwie najgorszy biznes do rozkręcenia...przede wszystkim na początek dostosuj liczbę i jakość trenerów do ilości zawodników w gymie, żeby nie tracić kasy co tydzień. Ustaw odpowiednio koszty czyszczenia (wzór łatwo znaleźć na wiki, jak klikniesz na niebieskie "i" na stronie managera gymu) i módl się żeby przybywało ci zawodników.

Link to comment
Share on other sites

a jaki biznes na poczatek radzicie ... bo z ta silowia raczej nie dam rady ... pozdrawiam

Jeśli nie masz kasy - to żaden. Sorry, ale 50k kredytu nie da ci nic. Musisz najpierw odłożyć kasę, potem myśleć o inwestycjach.

 

 

ciuchy czy odzywki na poczatek cos na ich temam prosze o info

Cichy zwiększają morale. Radzę zmieniać po KAŻDEJ przegranej walce, raz na 24h. Poza tym jeśli zawodnik ma na sobie zniszczone ciuchy, morale będą spadać(jeśli po porażce Morale spadają poniżej 50% - z automatu można go wyrzucić bo nic z niego nie będzie. Pomiędzy 50-75%, w zależności od innych hidden'ów)

 

Reduce energy loss - mniej energii zużywa na treningu

weight gain/loss - przybiera/traci wagę

improve cardio/strenght - pomaga zwiększyć efekty treningów weights i cardio.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...